Kilka zdań o nas


Wspieramy producentów w branży elektrotechnicznej

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie handlowe i marketingowe w elektrotechnice. Dzięki temu doskonale znamy rynek producentów i hurtowni, ich produkty, klientów, a jednocześnie wiemy, z jakimi problemami się zmagają.
Mamy doświadczenie w rebrandingu ogólnopolskiej sieci hurtowni elektrycznych. Zaprojektowaliśmy ekspozycję wielu producentom, stworzyliśmy funkcjonalne salony sprzedażowo - ekspozycyjne w ponad 20 punktach w kraju.
W naszym portfolio są katalogi producentów, ulotki, opakowania, strony internetowe, materiały POS, gadżety.
Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i realizacji elementów identyfikacji wizualnej takich jak oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne lokali, reklamy, branding samochodów.
Nasze działania są oparte o wieloletnie doświadczenia w branży elektrotechnicznej. Połączenie wiedzy handlowej, produktowej, współpracy z ogromną ilością producentów wraz z dużymi przedsięwzięciami marketingowymi pozwalają nam oferować skuteczne projekty. Stosunkowo łatwo zrozumieć nam potrzeby producentów znając ich ofertę, znając ich samych i orientując się, do jakich odbiorców chcą dotrzeć. Jesteśmy remedium na problemy, które trapią wielu producentów w kwestii skutecznej promocji swoich produktów i efektywnego dotarcia do klienta. Jesteśmy Marketingiem dla Elektrotechniki.


Skontaktuj się z nami