Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


Czym chcemy Cię przekonać?

Z pewnością wielokrotnie spotkałeś się z brakiem zrozumienia u swojej agencji marketingowej. Bardzo często nie byłeś właściwie odbierany przez zleceniobiorcę. Nie raz otrzymałeś produkt, który był ładny, nowoczesny, ale zupełnie nie trafiał do klientów. Dlaczego? Ponieważ agencje świadczą usługi dla szerokiej grupy klientów. Natomiast my...
JESTEŚMY Z BRANŻY ELEKTROTECHNICZNEJ!
Wykorzystujemy nasze Know-How. Ponad 20 lat w branży elektrotechnicznej pozwala nam sądzić, że wiemy dużo o rynku, produktach, klientach. Wiemy, czego potrzebują i w jaki sposób możemy im podać to, czego szukają lub zainteresować ich tym, czego nie znają. Dajemy pomysły, które w inny sposób zwracają uwagę na ofertę, umożliwiają ich lepszą prezentację i wydobycie z produktów ich zalet. Wydawałoby się, że we współczesnym świecie ekspozycja nie jest potrzebna. Ale jak zaprezentować odbiorcy realną barwę światła lampy LED, jak idealnie odwzorować kolory czy fakturę tworzywa na ekranie monitora, jak sprawdzić mechanizmy elementów bez możliwości prezentacji offline? Czy można liczyć, że sprzedawca będzie tak skutecznie opowiadał o produkcie, że bez jego właściwej prezentacji skłoni klienta do zakupu? Albo czy będzie w stanie domyślić się, czego poszukuje klient i co powinien mu zaprezentować? Chyba coraz bardziej jesteśmy zmęczeni nagabywaniem nas na jeszcze to i jeszcze tamto. Ekspozycja z prawdziwego zdarzenia może nie tylko rozwiązać ten problem, ale też pozwolić na spełnieniu oczekiwań zarówno klienta jak i producenta i sprzedawcy.
Z dużą grupą produktów jak z perfumami - muszą być zademonstrowane w sposób umożliwiający test. My pokazujemy Wasze "perfumy". Wyróżniamy Cię z tłumu tak, aby z ogromnej ilości bodźców, jakie są dzisiaj w przestrzeni Twój produkt zdobył zainteresowanie klienta.
Rzetelność i terminowość to bolączka zdecydowanej większości wykonawców. Wiemy, że są to coraz powszechniejsze praktyki, nad którymi rynek zaczyna przechodzić do porządku dziennego. My tego nie akceptujemy. Jakość wykonania produktu i dostarczenie go w terminie są dla na priorytetowe.


Skontaktuj się z nami