W czym się specjalizujemy?


Parę słów o naszych produktach
Naszym celem jest tworzenie takich produktów, które dotrą bezpośrednio do klienta. Powinny być bezpośrednim wsparciem handlowców, którzy dzięki właściwym narzędziom zaprojektowanym i wyprodukowanym przez nas będą w stanie sprzedać więcej osiągając jednocześnie zaspokojenie oczekiwań, a także wzbudzenie kolejnych potrzeb klienta.

Ekspozycja aktywna

Możliwość sprawdzenia działającego produktu w warunkach zbliżonych do realnych daje wielokrotnie większy skutek sprzedażowy, niż prezentacja produktu "martwego". Dotyczy to przede wszystkim wyrobów oświetleniowych, urządzeń, przełączników czy elementów inteligentnych systemów. Pokazanie, że "to" działa i jak działa uwiarygadnia produkt, dlatego projektujemy i wykonujemy ekspozycję z pełną instalacją elektryczną. Dzisiaj przed decyzją o kupnie samochodu nie tylko możemy wsiąść do auta, ale również wypożyczyć go na przejażdżkę. My dajemy takie możliwości w elektrotechnice bez konieczności wypożyczania - możliwie pełną demonstrację w punkcie sprzedażowym.

Ekspozycja bierna

Spora część produktów nie wymaga ich podłączenia do zasilania, aby zademonstrować ich funkcjonalność. Pewne wyroby osprzętowe czy elementy mocowań nie są urządzeniami elektrycznymi, ale one również wymagają właściwego projektu, przedstawienia ich w takiej postaci, aby możliwie odwzorować ich zastosowanie. Również materiały POS tworzymy w taki sposób, aby harmonizowały ze sposobem sprzedaży końcowego sprzedawcy. Wykonujemy projekty do zastosowań indywidualnych jak i seryjnych.

Branding

W dzisiejszych czasach zmiana layoutu, grafik firmowych czy wręcz modyfikacja lub zmiana logo jest naturalnym procesem w biznesie. Od tego, jak pokazujemy się światu zależy to, jak nas postrzegają, oceniają czy wręcz zauważają potencjalni klienci. Właściwa prezencja może być pierwszym elementem, który wzbudzi zaufanie klienta zanim rozpocznie z nami współpracę. Przygotowujemy projekty, tworzymy poszczególne elementy i odpowiadamy za ich montaż. Dzięki temu zleceniodawca może czuć się pewnie wiedząc, że cały proces jest przygotowany i wykonany od początku do końca.

Identyfikacja wizualna

Stosowanie elementów identyfikacji wizualnej, spójnymi z wizerunkiem firmy podkreślają jej charakter. Projektujemy i realizujemy szyldy, tablice informacyjne, wizytówki i inne materiały drukowane, projektujemy grafiki i oklejamy samochody, a także przygotowujemy oznakowanie gadżetów firmowych.

Katalogi

Przygotowujemy katalog od projektu do druku. Tworzymy grafiki, zdjęcia i treści zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy, a jednocześnie w sposób spójny z wizerunkiem firmy, produktów i stron internetowych.

Opakowania

Opakowanie jest dzisiaj jednym z ważniejszych elementów marketingowych produktu. Przygotowujemy projekty z taką myślą, aby produkt nie był jedynie zabezpieczeniem produktu, ale wyróżniał się na półce i był wizytówką jakościową produktu i jego producenta.


Skontaktuj się z nami